Początek


     fot. na zdjęciu projekt domu babci z lat 60tych.


Po cóż ten blog? Co chcemy Wam powiedzieć? 

W naszym życiu pojawił się największy projekt który właśnie zaczynamy realizować, jest nim budowa domu. Jeśli dołączymy do tego zamiłowanie do zdjęć i prowadzenie sklepu z przedmiotami do wystroju wnętrz, powstaje kanwa do opowiedzenia Wam historii, którą właśnie piszemy. 

O czym będziemy pisać na naszym blogu? O destrukcji, kreacji, bałaganie, roślinach, pracach ziemnych, wylewaniu betonu…i designie. Chcielibyśmy abyście brali z nami udział w jednym z najważniejszych projektów w naszym życiu. Na pewno w najdroższym :-D 

Zapraszamy Was do uczestniczenia w procesie przebudowy/nadbudowy i rozbudowy domu ( jak to sprytnie ujęliśmy we wniosku do urzędu). Chcemy pokazać Wam jak i w co zamieniamy typową kostkę z lat 70tych. To tutaj będziemy razem z Wami odkrywać cienie i blaski modernizacji starego budynku aby finalnie cieszyć się modernistycznym DOMEM z naszym charakterem. 

Nasze życie składa się z wielu przenikających się wątków zawodowych. Jarek projektuje ogrody, zamawia w szkółce rośliny i przywozi ze szkółki piękną hortensję. Ja rozmawiając z zagranicą siedzę pół dnia w naszym studio i układam kwiaty w wazonach robiąc przy okazji zdjęcia. Tak to wygląda w wielkim skrócie. 

Nie jesteśmy typowym sklepem vintage, który działa według schematu: kupić graty, zrobić foty, wrzucić jak najwięcej, wysłać. U nas część naszych skarbów trafia do naszej kolekcji, z częścią możemy się już rozstać i ten wspólny zbiór trafia do sprzedaży.  Zdarza się tak, że jeden wazon stoi w studio pół roku, bo nie mogę zrobić satysfakcjonującego mnie zdjęcia ( tak, jestem upierdliwa i muszę się jeszcze wiele nauczyć). 

Zapraszamy Was serdecznie do nas Na Łubinową. Będzie nam bardzo miło jeśli będziecie z nami!
Będzie się działo!Komentarze

 1. Trafiłam tu w końcu i zostaję bo zapowiada się ciekawie 😉

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super! Bardzo się cieszę:-)

   Usuń
  2. Wiosną ruszamy z bardzo podobnym projektem, też przebudowa kostki z lat 70tych :)

   Usuń
  3. O kurcze! To musimy się wspierać:-) Damy radę!

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty