O nas

Prowadzimy sklep z dizajnem vintage ale też projektujemy ogrody (Jarek) i zajmujemy się reklamą i sprzedażą (Aleksandra). W czasie wolnym jeździmy po wsiach, lasach i polach chłonąc teraźniejszość. Bo tylko jeśli żyjesz po swojemu, żyjesz naprawdę.

Aleksandra- Oprócz sklepu z dizajnami zajmuje się też marketingiem i PR-em w innym sektorze niż vintage. Wierzy, że może zrobić wszystko :-D Jest gadatliwa, wybuchowa, uśmiechnięta ale marudna, łatwo się denerwuje. Aby zakończyć w stylu konkursu Miss Ziemi Siedleckiej: Wierzy w energię drzew i kocha zwierzęta ( ale to prawda!).

Jarosław- Oaza spokoju, najlepszy człowiek jakiego zna Aleksandra. Bardzo zdolny architekt krajobrazu, który zamienił projektowanie konkursowych parków stolicy na życie w łódzkim bałaganie ze wschodnią wariatką. Miłośnik roślin cebulowych (nasz ogród zamienia powoli w ogród botaniczny zbierając odmiany). Tylko on umie ostudzić słomiany zapał Aleksandry i skierować jej energię na właściwe tory.

Danuta i Zdzisław- bez nich nie byłoby sklepu ‘Na Łubinowej’. Zajmują się dziatwą na co dzień i od święta, gdy wyżej wymienieni jeżdżą po Polsce w poszukiwaniu pereł. Tworzą również szeroko pojęte ‘zaplecze’ (magazyn, wyżywienie ect.). Bez ich wsparcia do naszego szaleństwa nie powstałoby nic.

Dziatwa – Dają wszystkim wyżej wymienionym niespożytą energię i uśmiech. To nasze koło zamachowe!

Komentarze

Popularne posty